S01E03 van Novulo Explained laat zien hoe de Novulo Store enterprise software verandert in een collaboratieve marketplace. Duizenden creators bouwen, delen en hergebruiken componenten om innovatie te versnellen.
Blog
ABG gaat online met Novulo Automotive Solution
Continuïteit en altijd online toegang tot de applicatie zijn de belangrijkste redenen voor ABG Automaterialen om voor een overstap op de Novulo Automotive Solution te kiezen
ABG gaat online met Novulo Automotive Solution
ABG Automaterialen stapt binnenkort over van DAS naar de online Novulo Automotive Solution. Hiermee verwachten ze sneller te kunnen werken nu de software straks in de nieuwe situatie niet meer op een lokale server draait, maar via internet vanuit een datacenter ontsloten wordt. “Deze aanpak vergroot de continuïteit van de software”, zegt Ron van Lammeren van ABG automaterialen. “De datastromen zijn heel erg toegenomen nu 80 tot 90 procent van de bestellingen digitaal binnenkomt. Aanvragen via de telefoon zijn onderhand een uitzondering geworden. Daarnaast stopt de ondersteuning voor de verouderde Deltec-applicatie. Wij kiezen ook wat dat betreft voor de continuïteit.”
Actuele prijsinformatie
In de waardeketen rond automaterialen zijn veranderingen aan de orde van de dag en ook grote prijsschommelingen vragen om voortdurend bijgewerkte prijsbestanden. “Wij verwachten dat het Novulo-platform blijft vernieuwen zoals je dat bijvoorbeeld ziet in het Bright motive bestelprogramma”, vervolgt Van Lammeren. “Dat bij de tijd houden is geen overbodige luxe. Bij prijs updates moet je er dagelijks bovenop zitten. Tegenwoordig schieten de inkoopprijzen van de ene op de andere dag zomaar met 10 procent omhoog op autobanden bijvoorbeeld. Als je dan niet oplet dan is je marge verdwenen. Wij en onze klanten verwachten dat we constant goede informatie hebben om een eerlijke prijs aan te kunnen houden.”
Een andere functionaliteit waar Van Lammeren naar uitkijkt is digitaal boekhouden. Het digitaal overhevelen van facturen naar de bank is een enorme stap vooruit waar we lang op hebben moeten wachten. “Het zal even wennen zijn om op de nieuwe applicatie over te stappen, maar deze vernieuwing biedt ons wel toegang tot nieuwe updates, zodat we vooruit kunnen”, besluit Van Lammeren.
Related
Blog


S01E02 van Novulo Explained laat zien hoe een gedeelde ontologie het miljarden-vertalingsprobleem in enterprise software oplost. Minder integraties, meer hergebruik en AI die je business écht begrijpt.

Elke organisatie herkent het dilemma: software kopen of bouwen? In deze eerste aflevering van Novulo Explained laten we zien dat er ook een andere weg is.
